چاپ جزوه مدارس

چاپ جزوه مدارس

این روزها مراکز متعددی در زمینه چاپ جزوه مدارس فعالیت می کنند که یکی از معتبرترین آن ها مجموعه " زودکپی" است. جزوه های درسی جزو نیازهای اساسی هر دانش آموز محسوب می شود و قطعا سفارش چاپ آن ها به طور آنلاین، هزینه های شما را کاهش خواهد داد. در این مطلب به راهنمای سفارش و چاپ جزوه مدارس خواهیم پرداخت. 
ما در مجموعه "زودکپی" تلاش می کنیم تا چاپ جزوه مدارس را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما دانش آموزان عزیز انجام دهیم. قطعا هر کدام از معلمان، شیوه خاصی در تدریس خود دارند و دانش آموزان نیز مکلف هستند که با این شیوه به مطالعه دروس خود بپردازند. بر همین اساس دانش آموزان برای چاپ جزوه به مراکز چاپی مراجعه می کنند و اغلب آن ها به دنبال مرکزی هستند که سرعت بالایی در چاپ داشته باشد و هزینه کمی از آن ها دریافت کند. البته برخی ها نیز به دنبال راهی برای سفارش آنلاین هستند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی هایی نظیر اینترنت، مراکز چاپی از جمله مجموعه " زودکپی" فعالیت خود را به طور مجازی نیز آغاز کرده است. تنها کافیست فایل اصلی را در سایت بارگذاری کنید و نسخه چاپی را تحویل بگیرید. 

چاپ جزوه ارزان

حجم جزوه هایی که دانش آموزان در طول سال چاپ می کنند بسیار زیاد است. به همین دلیل قیمت تمام شده برای آن ها اهمیت زیادی دارد. البته ناگفته نماند که علاوه بر دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان نیز از جزوه های مرتبط با حوزه خود استفاده می کنند و به دنبال راهی برای کاهش هزینه های خود هستند. ما در مجموعه " زودکپی" هزینه نهایی را به شدت کاهش داده ایم و تلاش کرده ایم که با حفظ کیفیت، رضایت مشتریان را جلب کنیم. متاسفانه برخی از افراد تصور می کنند که کاهش قیمت، به معنای کاهش کیفیت است. در حالی که چنین تصوری راجع به مرکز ما کاملا نادرست می باشد. ما در مرکز "زودکپی" علاوه بر چاپ جزوه مدارس فعالیت های دیگری نظیر چاپ بنر، پلات سیاه سفید، پلات رنگی و .... را نیز انجام می دهیم و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

چاپ آنلاین جزوه

یکی از چالش هایی که برخی از دانش آموزان با آن مواجه هستند این است که گاهی اوقات امکان مراجعه حضوری برای چاپ جزوه را ندارند. برای رفع این مشکل، مرکز ما وب سایتی را راه اندازی کرده است که شما می توانید وارد صفحه مربوطه شوید و سفارش خود را ثبت کنید. در ادامه شما را با مزایای چاپ جزوه مدارس در مرکز زودکپی آشنا خواهیم کرد.
•    سرعت چاپ جزوه در مجموعه ما بسیار زیاد است و دانش آموزان می توانند جزوات مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.
•    از آنجایی که چاپ توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می شود کیفیت و خوانایی بسیار بالایی دارد و هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت. 
•    چاپ جزوه صرفا مختص به دانش آموزان نیست. بلکه تمام کارمندان، اساتید، دانشجویان و ... نیز می توانند از خدمات مجموعه ما استفاده کنند. 
•    هنگامی که چاپ آنلاین جزوه را به جای چاپ حضوری انتخاب می کنید دیگر نیازی نیست در صف طولانی چاپخانه ها و مراکز منتظر بمانید و زمان زیادی را صرف کنید. علاوه بر آن با مشکلاتی از جمله قیمت های نجومی، بهم ریختگی برگ ها، صفحه بندی نادرست آن ها و ... مواجه نخواهید شد. 

مزایای چاپ جزوه مدارس در مجموعه "زودکپی" 

مجموعه ما جزو آن دسته از مجموعه هایی است که ادعای کیفیت دارد. اگر تاکنون چاپ جزوات خود را در مراکز مختلف انجام داده باشید به خوبی می توانید کیفیت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. با بهره مندی از خدمات مجموعه ما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:
•    هیچ فرقی نمی کند که جزوه شما رنگی است یا سیاه و سفید! بلکه مهم این است که به هیچ وجه رنگ ها در یکدیگر ترکیب نمی شوند و یکدستی در تمام جزوه نمایان خواهد بود.
•    تمام کلماتی که در فایل اصلی جزوه وجود دارد کاملا خوانا و شفاف چاپ می شوند و این موضوع از جانب مرکز ما تضمین خواهد شد. 
•    اگر جزوه دارای تصاویر یا نمودار است بهتر است به صورت رنگی چاپ شود تا تفکیک رنگ ها و بخش ها در آن قابل مشاهده باشد. 
•    جوهری که در چاپ دیجیتال بکار می رود به هیچ عنوان پخش نمی شود و به مرور زمان کمرنگ نخواهد شد.
•    اگر قصد دارید چاپ جزوه مدارس را به صورت رنگی انجام شود خیالتان از بابت تطابق رنگ با فایل اصلی راحت باشد. تفاوت رنگ ممکن است کمتر از 15% باشد که اصلا قابل تشخیص نخواهد بود. به طور کلی تفاوت رنگ به مقدار جزئی، طبیعی است. 

قیمت چاپ جزوه مدارس

عوامل مختلفی در قیمت چاپ جزوات تاثیرگذار هستند که می توان به مهم ترین آن ها یعنی تعداد صفحات اشاره کرد. همچنین جنس کاغذ نیز مهم است. برای چاپ جزوه می توان از انواع کاغذهای موجود در بازار استفاده کرد. اما رایج ترین آن ها کاغذ تحریر 80 و 100 گرمی است. اگر بخواهید از کاغذ گلاسه برای صفحات داخلی جزوه برخوردار شوید می توانیم از کاغذ گلاسه 135 و 150 گرمی نیز استفاده کنیم. هر کدام از این موارد تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی جزوه خواهد گذاشت. در هنگام ثبت سفارش در مجموعه زودکپی باید این موارد را با دقت درج کنید. همچنین چاپ رنگی یا سیاه و سفید از دیگر مواردی است که باید تعیین شود. لازم به ذکر است که اگر تمایل دارید برای جزوات قطور خود از سیمی کردن یا صحافی کردن استفاده کنید، مجموعه ما این خدمات را نیز ارائه می دهند. 

شرکت طراحی سایت : ره وب