چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از خدمات متنوع مجموعه ما محسوب می شود که کیفیت بالا و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر به شما عزیزان ارائه می دهیم. بنر یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که این روزها توسط کسب و کارهای متعدد مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب تلاش داریم تا درباره خدماتی که در حوزه چاپ بنر تبلیغاتی انجام می شود صحبت کنیم. 

چاپ بنر تبلیغاتی به صورت آنلاین

واقعیت این است که ابزارهای تبلیغات، بسیار متنوع هستند و چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روش های جذب مخاطب محسوب می شود. هنگامی که شما نیاز دارید مخاطب توجه بیشتری به کسب و کارتان داشته باشد، به ابزارهایی مانند بنر احتیاج پیدا خواهید کرد. معمولا بنرهای تبلیغاتی از نظر رنگ و لعاب، بسیار چشم نواز هستند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، نظر مخاطب را به خود جلب کنند. به طور مثال شما می توانید برای اعلام یک خبر، افتتاحیه یک فروشگاه، معرفی محصولات و خدمات جدید و ... به سراغ چاپ بنر تبلیغاتی بروید. 
چاپ بنرهای تبلیغاتی یکی از اصلی ترین خدمات مجموعه " زودکپی" می باشد. در این مجموعه امکان سفارش بنر، پلات و سایر ابزارهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف را دارید. قطعا کیفیت نهایی کار فراتر از تصور شما خواهد بود و قیمتی که بابت آن می پردازید بسیار مقرون به صرفه است. مجموعه " زودکپی" به عنوان یکی از معتبرترین مراکز چاپی ایران، از متریال درجه یک در چاپ ابزارهای تبلیغاتی استفاده می کند. این مجموعه چاپ بنر را به طور آنلاین نیز انجام می دهد. تنها کافیست فایل مورد نظر را در وب سایت ما بارگذاری کرده و مشخصات مورد نظر خود از جمله رنگ، سایز و ... را اعلام کنید. چاپ بنر در کوتاه ترین زمان ممکن و بر اساس خواسته شما انجام می شود. 

چاپ فوری بنر تبلیغاتی

گاهی اوقات در شرایطی قرار می گیرید که نیاز فوری به چاپ بنر دارید و می خواهید که یک روزه آن را تحویل بگیرید. متاسفانه بسیاری از مراکز چاپی این کار را برای شما انجام نمی دهند. در این شرایط می توانید از خدمات مجموعه ما استفاده کنید. چاپ بنر فوری در "زودکپی" با همان متریال درجه یک و مرغوب انجام می شود و تنها سرعت چاپ آن را افزایش می دهیم. معمولا چاپ بنر فوری نسبت به چاپ عادی، از هزینه بیشتری برخوردار است.                                                                                                                           

چاپ بنر با کیفیت بالا

بدون شک تمام مشتریان تمایل دارند که چاپ بنر تبلیغاتی را با بهترین کیفیت انجام دهند. زیرا این امر می تواند تاثیر زیادی در جذب مخاطب داشته باشد. موارد مختلفی بر کیفیت نهایی بنر تاثیرگذار هستند که می توان به تکنولوژی بکار رفته در چاپ، متریال مورد استفاده، نوع دستگاه، جوهر، میزان ضخامت بنر و ... اشاره کرد. یکی از ویژگی های مرکز " زودکپی" استفاده از دستگاه های مدرن و آخرین فناوری های روز دنیا در چاپ بنر است که تاکنون توانسته رضایت و اعتماد زیادی در مشتریان ایجاد کند. 
شما عزیزان می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود، بنر مورد نظرتان را به ما سفارش دهید. توجه داشته باشید که نوع کسب وکار، تاثیر زیادی در انتخاب رنگ بنر دارد. به طور مثال اگر شما می خواهید برای یک فروشگاه لوازم آرایشی تبلیغ کنید باید از رنگ های زنده و شاد مانند قرمز و سبز کمک بگیرید و اگر می خواهید برای یک فروشگاه اسباب بازی فروشی تبلیغ کنید باید از رنگ هایی مانند نارنجی استفاده کنید. اگر شناخت زیادی از روانشناسی رنگ ها ندارید می توانید آن را نیز به مجموعه ما بسپارید.

قیمت چاپ بنر تبلیغاتی

در سال های گذشته، بنرهایی که چاپ می شد مقاومت زیادی در برابر سرما، گرما، نور خورشید، باران و .. نداشتند و به سرعت کیفیت اولیه خود را از دست می دادند. اما امروز چاپ بنر تبلیغاتی با متریالی همچون الیاف پلاستیکی و PVC انجام می شود. این متریال کاملا در برابر عوامل مخرب محیطی مقاوم هستند و گزینه مناسبی برای نمایشگاه ها، بازاریابی، گالری  و ... محسوب می شوند. 
معمولا بنرها ابزاری هستند که در فضای خارجی مورد استفاده قرار می گیرند و در سایزهای بزرگ به چاپ می رسند. به همین دلیل از الیاف پلاستیکی و PVC در چاپ آن ها استفاده می شود. زیرا کاملا ضد آب هستند و در حال حاضر جزو محبوب ترین متریال نزد مشتریان به شمار می روند.
در مجموعه ما این متریال نیز عرضه می شود و شما می توانید نوع آن را برای چاپ بنر انتخاب کنید. قطعا با افزایش سایز و میزان ضخامت بنر شاهد افزایش قیمت نهایی آن خواهیم بود. همچنین اگر طراحی بنر و رنگ های بکار رفته در آن را به مجموعه ما بسپارید باید هزینه ای جداگانه بابت این موضوع بپردازید. اما اگر خودتان بنر را طراحی کرده و صرفا فایل آن را برای ما ارسال کنید بدیهی است که هزینه کاهش پیدا خواهد کرد.

خدمات پس از چاپ بنر تبلیغاتی

  • دور بری

یکی از خدماتی که بعد از چاپ بنر تبلیغاتی انجام می شود، دور بری آن است. به این معنا که حاشیه های سفید اطراف کار برش می خورند و کار نهایی بدون هیچ گونه حاشیه ارائه می شود.

  • ولد یا تا کردن

منظور از ولد کردن، تا کردن لبه های بنر و چسباندن آن هاست. در این شرایط می توان از بنر در سازه هایی همچون داربست استفاده کرد.

  • پانچ

امروزه برای سهولت در کار نصاب ها، بنرها را پانچ می کنند. پانچ همان حلقه های فلزی است که در قطرهای مختلف به کار متصل می شود. 

  • تسمه دوزی

اگر قصد دارید بنر را در مکانی نصب کنید که دور آن آزاد است  و درون هیچ قابی قرار نمی گیرد باید آن را تسمه دوزی کنید. این کار به منظور جلوگیری از پارگی بنر در طولانی مدت انجام می شود. 

شرکت طراحی سایت : ره وب