چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت به عنوان یکی از راه های بیان احساسات نسبت به درگذشت یک فرد می باشد. همچنین بدین وسیله می توان فوت یک شخص را اطلاع رسانی کرد. متونی که بر روی این بنرها چاپ می شود متفاوت است و ارتباط مستقیمی به جنسیت، جایگاه و موقعیت اجتماعی متوفی دارد. در این مطلب شما را با نکات مهم در چاپ بنر تسلیت یا بنر ترحیم آشنا می کنیم. 

چاپ بنر ترحیم 

در چاپ بنر تسلیت موارد مشترکی وجود دارد که شامل استفاده از رنگ سیاه در زمینه و قرار دادن متن نوشته ها در یک قاب می باشد. چاپ بنر ترحیم و تسلیت متفاوت از چاپ سایر بنرهاست و قیمتی که برای آن تعیین می شود ارتباط مستقیمی به نوع طراحی و دستگاه چاپ بنر دارد. بسیاری از طراحان، این بنر را به طور خام و در نمونه های متعدد طراحی می کنند و در زمانی که بخواهند چاپ بنر تسلیت را به صورت فوری انجام دهند از این نمونه ها استفاده می کنند. اگر به نوشته ها و طراحی های بنر تسلیت توجه کرده باشید به خوبی می دانید که نوشته ها بر اساس جنس، سن و موقعیت فرد در خانواده متفاوت است. گاهی اوقات متون به صورت شعر یا نوشته های ادبی می باشد و حالت احساسی دارد. 
در سال های گذشته چاپ این بنرها به طور حضوری انجام می شد و افراد باید زمان زیادی را صرف این کار می کردند. اما امروزه با راه اندازی مراکزی همچون " زودکپی" می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارش چاپ بنر را به طور آنلاین داد و آن را سریعا تحویل گرفت. برای استفاده از خدمات مرکز "زودکپی" می توانید وارد وب سایت ما شوید و سفارش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که باید تمام جزئیات را ذکر کنید تا نتیجه نهایی کار بر طبق انتظار شما باشد.

قیمت چاپ بنر تسلیت

در چاپ این نوع از بنرها باید به موارد مختلفی از جمله سایز، نوع طراحی، جنس بنر و... توجه کرد. در ادامه این موارد را تشریح خواهیم کرد. 

  • سایز بنر

سایز بنر در ابعاد مختلفی در نظر گرفته می شود که این امر ارتباط مستقیمی به درخواست مشتری دارد. برخی از آن ها تمایل دارند بنرهای بزرگ و 5 متری را چاپ کنند. اما برخی دیگر سایزهای متفاوت تری را درخواست می دهند. قطعا با افزایش سایز بنر، قیمت تمام شده آن ها بیشتر خواهد بود.

  • نوع طراحی

همان طور که اشاره کردیم بسیاری از طراحان از نمونه های خام و آماده استفاده می کنند. اما برخی از مشتریان به دنبال طرح های خاص و ویژه هستند. طرح های خاص به سفارشی سازی نیاز دارند و معمولا زمان و انرژی بیشتری بابت آن ها صرف می شود. همچنین قیمت تمام شده آن ها افزایش پیدا خواهد کرد. 

  • جنس بنر

در سال های گذشته چاپ بنر تسلیت بر روی پارچه های کاغذی انجام می شد. اما این روزها به سراغ جنس هایی مانند pvc ، لیمنت و ... می روند. این جنس ها از دوام بیشتری برخوردارند و قطعا زیباتر هستند. قیمت آن ها تفاوت خیلی زیادی با نوع پارچه ای ندارد و کاملا مقرون به صرفه می باشد. 

  • شکل چاپ

اشکالی که برای چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد در چند نوع ساده، مخصوص استند و رول آپ می باشد. معمولا افراد بنرهای ساده را انتخاب می کنند. زیرا تمایل دارند آن ها را بر روی دیوار بچسبانند. این بنرها سریع تر چاپ می شوند و قیمت آن ها مناسب است. 

  • دستگاه چاپ

بسیار مهم است که به کدام چاپخانه مراجعه می کنید. مرکز زودکپی یکی از مراکز چاپی می باشد که چاپ بنر را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. دستگاه هایی که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرند از قدرت و تجهیزات بالایی برخوردارند و نوع رنگی که در آن ها استفاده می شود نیز تعیین کننده قیمت نهایی بنر می باشد. 

  • زمان

هر چقدر که عجله بیشتری برای چاپ بنر تسلیت داشته باشید، طراح باید زمان بیشتری بر روی طراحی و چاپ صرف کند. این امر می تواند هزینه نهایی را افزایش دهد. در صورتی که عجله داشته باشید می توانید از نمونه های خام و آماده استفاده کنید. 
هر کدام از موارد بالا تاثیر بسزایی در قیمت چاپ بنر خواهد داشت. معمولا بنرهای ایرانی نسبت به بنرهای لمینت، pvc و ... ارزان تر هستند اما کمتر از گذشته به آن ها تمایل نشان داده می شود. هر چقدر متریال و مواد بکار رفته در بنر باکیفیت تر باشد، نتیجه کار نیز بهتر خواهد شد. 

سفارش چاپ بنر تسلیت فوری

در حال حاضر مراکز مختلفی برای چاپ بنر وجود دارند که هر کدام از آن ها تلاش می کنند تا با استفاده از آخرین تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته، رضایت شما را جلب کنند. در سال های گذشته افراد تمام کارهای خود را به طور حضوری انجام می دادند که چاپ بنر نیز شامل آن می شد. اما امروزه منتظر ماندن در صفوف طولانی مراکز چاپ بنر، چیزی به جز اتلاف زمان و انرژی نیست و افراد به دنبال مراکزی هستند که خدمات خود را به طور آنلاین ارائه می دهند. 
مرکز زودکپی علاوه بر ارائه خدمات حضوری، سامانه اینترنتی راه اندازی کرده که سفارشات شما را به طور آنلاین می پذیرد و آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده می کند. تمام دستگاه هایی که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرند پیشرفته هستند و می توانند کار را با بالاترین کیفیت به شما تحویل دهند. این مرکز قابلیت ارائه خدمات در سطح کشور را دارد.

شرکت طراحی سایت : ره وب