خدمات پرفراژ و شماره

قیمت خدمات پرفراژ و شماره

خدمات پرفراژ و شماره یکی از خدمات مجموعه زودکپی می باشد. دستگاهی که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد با چاپ عمیق بر روی کاغذ، از جعل و دستکاری آن جلوگیری می کند. اغلب افراد هنگامی که نام پرفراژ را می شنوند به یاد خدمات بانکی می افتند. در بانک ها نیز از پرفراژ بر روی مدارکی همچون فیش های واریزی و پرداختی، چک ها و ... استفاده می شود. اگر در شغل خود به خدمات پرفراژ و شماره نیاز دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

از خدمات پرفراژ و شماره در چه مواردی استفاده می شود؟

در سال های گذشته خدمات پرفراژ و شماره خیلی فراگیر نبود و اغلب در محیط های بانکی شاهد بودیم که بر روی مدارک و اسنادی همچون چک، فیش و .... پرفراژ زده می شد. دستگاه های مختلفی بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرند که شامل دستگاه برقی و دستی است. نوع برقی قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد و قطعا سرعت و دقت آن نسبت به دستگاه های دستی بیشتر می باشد. نوع دستی به برق نیاز ندارد و از این نظر باعث کاهش هزینه ها می شود. اما روشی که در مجموعه زودکپی برای ارائه خدمات پرفراژ و شماره مورد استفاده قرار می گیرد از نوع اتوماتیک و برقی است.
متداول ترین محصولات چاپی که به پرفراژ و شماره نیاز دارند شامل بروشورها، کوپن ها و بلیط ها هستند. در واقع بلیط ها را پرفراژدار می کنند که از استفاده مجدد آن ها جلوگیری شود. اطلاعات اصلی بر روی بلیط در قسمت جدا نشده باقی می مانند و قسمت دیگر به افراد تحویل داده می شود. از مهم ترین مزایای استفاده از پرفراژ و شماره بر روی بلیط، بروشور و ... این است که شما می توانید اطلاعات کلیدی را حفظ کنید. 
پرفراژ یک کلمه فرانسوی محسوب می شود که مانند بسیاری از کلمات دیگر، بعد از وارد شدن به زبان فارسی همچنان اصالت خود را حفظ کرده و نام دیگری برای جایگزینی آن انتخاب نشده است. عموم مردم از همین واژه و لغت استفاده می کنند. 

کاربردهای پرفراژ چیست؟

رایج ترین کاربرد پرفراژ، چک های بانکی است. اما می توان از آن برای کاغذ، دفتر، کتاب، بلیط، جعبه، بروشور و ... نیز استفاده کرد. اگر شغل شما به نحوی است که به خدمات پرفراژ و شماره نیاز دارید باید به سراغ مراکز چاپی بروید. مرکز زودکپی به عنوان یکی از مراکز آنلاین قادر است این خدمت را به شما ارائه دهد. مزایای دریافت خدمات از زودکپی شامل موارد زیر می باشد:

  • تحویل به موقع سفارشات: فرقی نمی کند که شما چه زمانی سفارش خود را به مجموعه زودکپی اعلام کنید. بلکه این مرکز به دلیل بهره مندی از تیمی متخصص و کارشناس، تمام سفارشات را در موعد مقرر آماده و به مشتریان تحویل می دهد. تنها کافیست با پشتیبانی یا تیم کارشناسی این مجموعه تماس بگیرید.
  • قیمت مناسب: اگر قیمت خدمات پرفراژ و شماره "زودکپی" را با سایر مراکز مقایسه کنید به خوبی متوجه می شوید که این مرکز قیمت های منصفانه و مقرون به صرفه ای را اعلام می کند. البته قیمت این خدمات ارتباط مستقیمی به نوع، تیراژ و ... دارد که باید مدنظر قرار دهید.
  • مسئولیت پذیری و تعهد: اگر در سطح شهر قدم بزنید با تعداد بسیار زیادی از مراکز چاپی مواجه می شوید. همچنین اگر یک جستجوی ساده در اینترنت کنید به خوبی متوجه می شوید که مراکز زیادی به شکل آنلاین فعالیت می کنند و همه آن ها ادعای بهترین بودن را دارند. اما واقعیت این است که نمی توان با اطمینان گفت که ادعای همه آن ها درست است. اما مرکز زودکپی به دلیل ویژگی هایی که دارد، قطعا جزو بهترین مراکز آنلاین شناخته می شود و تاکنون میزان بالایی از رضایت مشتریان را بدست آورده است. 

شماره زنی چیست؟

پس از آنکه به پرفراژ و کاربرد آن پرداختیم نوبت به این می رسد که به تعریفی از خدمات شماره زنی اشاره کنیم. دستگاه هایی که شماره زنی را انجام می دهند، آماده مهر هستند. به این معنا که دارای ارقام متفاوت هستند و به شکل استامپ سرخود و دستی وجود دارند. برخی از مشاغل برای شماره زنی، تاریخ زنی و .... به این دستگاه ها نیاز دارند و امکان دریافت این خدمت از مرکز زودکپی میسر می باشد. 

هزینه خدمات پرفراژ و شماره

هزینه ارائه این خدمات ارتباط مستقیمی به کیفیت دستگاه های مورد استفاده دارد. زودکپی جزو آن دسته از مراکزی است که از آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا به منظور ارائه خدمات پرفراژ و شماره استفاده می کند. اگر هزینه دریافتی از این مرکز را با سایر مراکز مقایسه کنید به خوبی متوجه می شوید که به طور کلی مراکز آنلاین از جمله زودکپی هزینه منصفانه تری از مشتریان خود دریافت می کند. 
از دیگر خدمات مجموعه زودکپی می توان به امور مربوط به صحافی، کپی پرینت، چاپ ابزارهای تبلیغاتی همچون بنر، پلات، بروشور، کاتالوگ و .... اشاره کرد. تمام این محصولات بر اساس سفارش مشتری طراحی و آماده چاپ می شود .قطعا اعلام رضایت مشتری قبل از چاپ اهمیت دارد و دستگاه هایی که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرند قادرند چاپ را در تیراژ بالا و بدون افت کیفیت انجام دهند.
خدمات چاپی مجموعه زودکپی توسط دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ افست ارائه می شود. هر کدام از این دستگاه ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث حفظ کیفیت، کاهش هزینه ها  و ... خواهد شد. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نوع چاپ، مطالب قبلی وب سایت ما را مطالعه کنید و اطلاعات لازم در خصوص چاپ دیجیتال و افست را بدست آورید. 

شرکت طراحی سایت : ره وب