چاپ و رایت CD و DVD

سفارش چاپ و رایت CD و DVD

رایت CD و DVD یکی از خدمات مجموعه زودکپی می باشد که در تیراژ کم و زیاد ارائه می شود. در رایت یا چاپ این لوح های فشرده، سرعت و کیفیت در کنار قیمت مناسب مزیتی است که مرکز زودکپی در اختیار شما قرار می دهد. جالب است بدانید که برخی از کسب و کارها برای انجام امور تبلیغاتی خود از روش های مختلفی استفاده می کنند که یکی از آن ها می تواند رایت CD و DVD باشد. 

خدمات رایت CD و DVD در مجموعه زودکپی

اگر به دنبال مرکزی هستید که رایت CD و DVD را با سرعت بالا، کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می دهد پیشنهاد ما مرکز زودکپی است. اگر خاطرتان باشد در سال های گذشته اغلب فیلم ها، سریال ها و آلبوم های موسیقی با رایت CD و DVD ارائه می شدند و فردی که تمایل به تماشای این محتویات داشت باید حتما از دستگاه دی وی دی در خانه برخوردار بودند. اما امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در صنعت چاپ ایجاد شده، همه اصناف و کسب وکارها خود را بروزرسانی کرده اند و محتوای موردنظر خود را به شیوه دیگری به مخاطبین ارائه می کنند. 
در سال هایی که به تازگی استفاده از لوح های فشرده مرسوم شده بود افراد نام و موضوع CD و DVD را با ماژیک بر روی آن ها می نوشتند. اما امروزه از چاپ دیجیتال برای درج محتویات بر روی انواع لوح فشرده استفاده می شود. اگر هم اکنون سری به نمایشگاه های دایر در سطح کشور بزنید ( به طور مثال نمایشگاه الکامپ، نفت و گاز، کتاب و ... ) به خوبی متوجه می شوید که تمام آن ها محتویات تبلیغاتی خود را در پک CD یا DVD به مخاطبین ارائه می کنند که بر روی آن ها نام مجموعه، لوگو و موضوع چاپ شده است. 
این شیوه از تبلیغات علاوه بر کارآیی مناسب، جذابیت زیادی برای مخاطبین به همراه دارد. زیرا از نظر زیبایی بصری در جایگاه خوبی قرار دارد و مورد توجه همگان می باشد. شما هم در هر کسب و کاری که فعال هستید می توانید با رایت CD و DVD نتایج مثبت و هیجان انگیزی را بدست آورید.

انواع رایت لوح فشرده 

رایت لوح فشرده یا همان CD و DVD که زیر مجموعه ای از خدمات زودکپی است انواع مختلفی دارد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره شده است:

  • چاپ به صورت مستقیم

در این روش، عمل تکثیر به طور مستقیم بر روی CD و DVD انجام می شود. لایه ای کاغذی که از قابلیت چاپ برخوردار می باشد بر روی لوح فشرده تعبیه می شود و با کمک دستگاه های جوهر افشان، عمل تکثیر انجام خواهد شد. این روش بهترین کیفیت را در اختیار ما قرار می دهد.

  • چاپ بر روی لیبل

در این روش، چاپ توسط پرینترهای لیزری بر روی لیبل انجام می شود و سپس لیبل ها را بر روی لوح های فشرده می چسبانیم. این لیبل ها به لیبل های تیغ دایره ای مشهور هستند و کیفیت آن ها نسبت به روش قبل مقداری کمتر است. 
مرکز زودکپی با استفاده از دستگاه های مخصوص و لوح های فشرده مرغوب امکان رایت CD و DVD را با بهترین کیفیت و محتوا دارد .در صورتی که تمایل دارید از خدمات این مجموعه باسابقه و مجرب استفاده کنید می توانید با تیم کارشناسی آن تماس حاصل کنید.  لازم به ذکر است که اگر فایل مربوط به چاپ و رایت انواع لوح فشرده را خودتان آماده می کنید باید توسط مرکز ما نیز مورد تایید قرار بگیرد و هر نوع عدم تطابق با استانداردها، اصلاح شده یا به شما اطلاع رسانی می شود.

  • تکنولوژی چاپ بر روی CD و DVD

این روزها اغلب کسب و کارها خصوصا آن هایی که در زمینه محتوای آموزشی فعالیت می کنند، از روش های نوین مانند فایل های الکترونیکی استفاده می کنند. اما هنوز هم مشاغلی هستند که تمایل دارند محتوای مورد نظر خود را بر روی انواع لوح فشرده رایت کنند. آن ها باید بعد از رایت CD و DVD اقدام به چاپ برند، لوگو، نام مجموعه و ... بر روی لوح فشرده کنند. روش های مختلفی برای چاپ بر روی CD و DVD وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. قطعا هر یک از این روش ها ویژگی های منحصر به فردی دارند و نمی توان گفت که کدام یک بهتر است. بلکه باید بر اساس طرح نوع پروژه، تیراژ و ... انتخاب شوند.

  • چاپ افست روی CD یا DVD

این روش برای تیراژ بالا بعد از رایت CD و DVD مناسب می باشد. در این روش از صفحات چاپی استفاده می شود که به شکل سنتی از نگاتیوهای عکاسی ساخته می شود و روند پردازش آن ها شامل استحمام در مواد شیمیایی  و ... می باشد. سپس صفحات به درون سیلندرهای غلطکی لاستیکی هدایت می شوند و تصاویر بر روی سیلندرها منتقل می شود. سیلندرها از چهار رنگ اصلی که CMYK شناخته می شوند تشکیل شده اند که این روش از بهترین کیفیت چاپ برخوردار است.

  • چاپ سیلک روی CD یا DVD

اصل مهم در چاپ سیلک، عبور جوهر از یک مش یا صفحه است. این صفحه همراه با یک شابلون یا طرح کلی چاپ بر روی قاب کشیده می شود. این چاپ با چهار رنگ اصلی انجام می شود و برای طرح هایی مناسب است که از رنگ های ثابت استفاده می کنند. 
فرقی نمی کند که کدام یک از روش های چاپ یا رایت CD و DVD را انتخاب می کند. بلکه مهم کیفیت نهایی کار است که شما را ملزم می کند به مراکز معتبر و مجرب مراجعه کنید. 

شرکت طراحی سایت : ره وب